Cosmos Sports Center’da Ücretsiz Basketbol ve Voleybol Antrenmanları Başlıyor!

Antalya – Nirvana Cosmopolitan Hotel bünyesindeki Cosmos Sports Center, 11 – 16 yaşındaki genç yetenekleri geliştirmek ve profesyonel bir deneyim yaşatmak için ücretsiz antrenmanlar düzenliyor.

Türkiye’nin en kapsamlı spor tesislerinden biri olan Cosmos Sports Center, 12 Şubat’tan 30 Mayıs’a kadar sürecek olan antrenmanlar ile 11 – 16 yaşındaki geleceğin sporcularını profesyonel bir şekilde, deneyimli antrenör ekibi ile eğitmeyi ve 30 Mayıs sonrası  2024-2025 CSC basketbol ve voleybol takımlarını oluşturup onlara ışık olmayı planlıyor.

Burçin Badem önderliğinde, tecrübeli antrenörler eşliğinde yaklaşık 3 ay sürecek antrenmanlar, gelecek vaat eden genç sporculara yeteneklerini doğru eğitim ve öğretim programlarıyla geliştirme ve onlara ulusal düzeyde performans sporcusu olma fırsatı sunmayı hedeflerken, bu süreçte başarılı olan ve gelişim gösteren sporculara  Cosmos Sports Center’ın takımlarında yer alma imkanı yaratıyor..

Ücretsiz katılım imkanı ve sınırlı kontenjan olması nedeniyle, ilgilenen kız-erkek genç sporcuların bir an önce Cosmos Sports Center’ın iletişim kanallarından kayıt yaptırmaları öneriliyor.

Antalya’da sporun ve genç yeteneklerin gelişimine katkıda bulunan bu etkinlik, şehrin spor hayatına önemli bir dinamizm katacak. Genç sporcular için büyük bir adım olan bu antrenmanlar, onların gelecekteki spor kariyerlerinde önemli bir kilometre taşı olacaktır…

Kayıt için