Sık Sorulan Sorular

Csc bünyesinde verdiğimiz hizmetler hakkında tarafımıza sıkça gelen soruları ve cevaplarını sizler için bu sayfada topladık.

1 Nisan 2023 Cumartesi 10:00

Bir (1) haftadan 11 haftaya kadar kaydını gerçekleştirebilirsiniz?

Başlangıç: 19 Haziran 2023 Pazartesi

Bitiş: 1 Eylül 2023 Cuma

Evet, kardeş indirimini %10 olarak uyguluyoruz.

Evet, daha önce yaz ya da kış spor okullarımıza katılmış, ya da özel eğitim programlarımızdan yararlanmış öğrencilerimize indirim uyguluyoruz. İndirim oranlarıyla ilgili bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ücretlendirmelerimiz 1, 2, 3 ve 4 haftalık olarak gerçekleşmektedir. İrtibat numaralarımızdan ya da mail yoluyla detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evet, yardımcı oluyoruz. Anlaşmalı olduğumuz servis firmasına sizleri yönlendiriyoruz.

Ücretlendirme servis firması tarafından evinizin konumuna göre belirleniyor. Bu konuda tüm sorumluluk servis firmasına aittir.

Yaz Okulumuz hafta içi 5 gün 08:30 – 09:00 Giriş / 16:30 – 17:00 Çıkış gerçekleşecektir.

Geçtiğimiz sezonlarda verdiğimiz bu hizmeti öğrencilerin geliş gidişlerinde sorun yaşanmasından dolayı sonlandırmak zorunda kaldık.

Maalesef bu mümkün değil. Kayıtlarımızı en az haftalık olarak alıyoruz.

Sabah Kahvaltısı, Öğle Yemeği ve İkindi Kahvaltısı Ana Restoranımızın “Court Yard” alanında sadece bize özel hazırlanan açık büfede yiyecekler. 10 yaş altındaki öğrencilerimizin gıda seçimlerinde ve tabaklarının düzenlenmesinde grup lideri antrenörlerimiz ve görevli F&B Personellerimiz destek olacaktır.

Her yaş grubu haftada 2 gün toplamda 4 ders saaati aquaparkı kullanacaklar.

Yaz Spor Okulumuzda gruplarımız öğrencilerimizin yaşlarına göre belirleniyor. Karma cinsiyetten oluşan gruplarımız minimum 12, maksimum 24 öğrenciden oluşuyor. Fiziksel gelişim ve ilgili branşlara yatkınlığa göre grup içinde de ayrımlarla beraber antrenman ve ders uygulamalarını gerçekleştiriyoruz.

Gruplarımız: Toplam Kontenjan 204 Öğrenci

5-6 Yaş Kontenjan 36 (2 grup x 18 Öğrenci)

7 Yaş Kontenjan 48 (2 Grup x 24 Öğrenci)

8-9 Yaş Kontenjan 48 (2 Grup x 24 Öğrenci)

10-11 Yaş Kontenjan 48 (2 Grup x 24 Öğrenci)

12-13 Yaş Kontenjan 24 (1 Grup)

Ayrıca 14 Yaş ve üzerindeki gençlerimize belirli saatler arasında haftanın 4 günü Basketbol, Voleybol, Tenis, Yüzme, Triathlon ve Futsal branşlarında grup ve bireysel antrenmanlar uygulayabiliyoruz.

CSC Spor Okulu Malzemeleri,

Forma-Şort-Bone

Güneş kremi,

Yedek çamaşır,

Çorap,

Spor ayakkabı,

Terlik,

Şapka,

Gözlük,

Havlu,

Mayo.
Sizlerle paylaşacağımız programa göre günde 2 kere havuza girileceği zaman 2’şer adet mayo koymanızı rica ediyoruz. Havuz ve aquapark saatinde öğrencilerimiz bone takacaklar, her yaş grubunun kendine ait rengi olacağı için çocuğunuzun bonesini formasıyla birlikte bizden temin etmeniz gerekmektedir.

Spor Branşlarında; Basketbol, Voleybol, Tenis, Yüzme, Futbol Savunma Sporları, Masa Tenisinin yanında Resim, Müzik, Drama, İngilizce ve Satranç alanlarında eğitim alacaklar.

Grup liderlerimiz halen çeşitli okullarda çalışmakta olan tecrübeli Beden Eğitimi öğretmenidir. Kadromuz İngilizce bilen Türk ve Rus eğitmenlerden oluşmaktadır; ayrıca spor ve sosyal branşlarda eğitmenlik yetkisi ve belgesi olan öğretmen ve antrenörlerimiz görev yapacaktır.

Sabah 08.30’dan itibaren eğitmenlerimiz çocuklarımızı Cosmos Sports Center’da teslim almaya başlayacaklar. Öğrencilerimizi teslim etme son saatimiz 17.30’dur. Teslim saati sonrası çocuklarımız ailelerini CSC Lobisinde kendi başlarına bekleyebilir. Ancak Nirvana Cosmopolitan Hotel ve CSC herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Hayır, çocuklarınızın yanlarında telefon, tablet, akıllı saat vb. teknolojik ekipmanları yanlarında getirebilirler ancak gün içerisinde kullanamazlar.

Biz onlara nasıl ulaşabiliriz?

Oluşturacağımız whatsapp gruplarında siz velilerimiz ile birlikte hem öğretmenlerimiz hem de idarecilerimiz olacak ve bilgi akışının devamlılığı sağlanacaktır.

Tesisi kullanmak isterseniz City Club Üyeliğimiz hakkında bilgi alabilirsiniz, ancak grupların sağlıklı yönetilmesi ve öğrencilerimizin dikkatlerinin dağılmaması adına sizleri öğrencilerimizin kullandığı alanlarda kabul edemiyoruz.

Evet, kayıt formumuzu doldururken bununla ilgili bilgilendirme yapılması gerekmektedir.

Restoranımızda alerjen bilgilendirme etiketleri bulunmaktadır.

Her yaş grubu haftada 2 gün toplamda 2 ders saati yüzme dersinde havuz kullanacaktır. Bone zorunludur.

Hayır. Yaz okulumuzda plaj kullanımı yok.

Havuz hazırlıklarında her grubun sınıf öğretmeni ve yardımcısı destek olmaktadır. Her yaş grubunun kendisine ait kız ve erkek soyunma odası vardır.

Soyunma odaları kız ve erkek soyunma odası olarak ayrılmıştır. Çocuklar soyunma odalarına kendi grupları ve öğretmenleri ile gitmek zorundadır.